O nás

Jsme inovativní společnost založená na mnohaletých zkušenostech v oblasti energetiky. Máme za sebou realizace desítky zdrojů, kotelen, výměníkových stanic, tepelných čerpadel a fotovoltaiky.

Integrace „zelených zdrojů energie“ do klasických systémů topení to je to, co dává smysl. Zabezpečíme efektivnost tepelného zdroje, který je provozovaný s ohledem na nejnižší provozní náklady, při zabezpečení komfortu, na který jste zvyklí.     

Nejsme prodejcem jednoho typu technologie a proto navrhujeme řešení přímo pro Vás na základe vašich požadavků vzhledem na efektivitu provozu a maximalizaci úspor a návratnosti investice. Vše pro Vás připravíme na klíč. Zabezpečíme projektovou dokumentaci, stavební povolení, vyřídíme pro Vás dotace, vše zrealizujeme a následně Vám zabezpečíme správu a servis zdroje.

Děláme to, co nás baví a svojí prací žijeme.

Roman

Roman

Partner ve společnosti Lynx Pro Energy se zaměřuje na řízení obchodu, spolupráci s partnery a zákazníky. Vystudoval Ostravskou Univerzitu a MBA na  Newport University. Má dlouholeté pracovní zkušenosti z oblasti telekomunikací a energetiky. V energetice působí více než 10 let.

Filip

Filip

Partner ve společnosti Lynx Pro Energy se zaměřuje na technické řešení realizací jednotlivých energetických zdrojů. Vystudoval Technickou univerzitu ve Zvolenu, má zkušenosti z automobilového průmyslu, v energetice působí více než 5 let.

náš tým

Matěj

Matěj

Obchodně technický manažer.

Radovan

Radovan

Projektový manažer FVE.

Katka

Katka

Zajišťuje administrativní podporu.

Petra

Petra

Zajišťuje administrativní podporu a vyřizování dotací.

Eliška

Eliška

Zajišťuje administrativní podporu a vyřizování dotací.

montážní tým

Josef

Josef

Martin

Martin

Radek

Radek

Marek

Marek

Roman

Roman